Torebki T-dress

Marka T-dress wyróżnia się nowoczesnym stylem, bardzo wyrazistym oraz kolorowym. Znakiem rozpoznawczym produktów wychodzących spod rąk tej marki są pióra i frywolny styl. Torebki T-dress są idealne dla odważnych kobiet, które lubią błyszczeć i wyróżniać się w tłumie.

Torebka z kamieniami - błyszcząca „przyjaciółka” kobiety


Torebka z kamieniami jest jednym z przodujących, najlepiej sprzedających się modeli. T-dress stworzył model o dość codziennym kształcie, a mianowicie worka, który kojarzy się z dość codziennym, casualowym stylem. Natomiast dodatek błyszczących kamieni sprawia, że torebki T-dress zdecydowanie wyróżniają się na tle innych codziennych dodatków. Czarny worek z kamieniami posiada dopełnienie w postaci prawdziwych ptasich piór. Ten fakt sprawia, że mamy do czynienia z produktem z wyższej półki. T-dress jak każda marka high fashion dba o każdy, najmniejszy szczegół w procesie tworzenia swoich produktów. Torebki T-dress wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów, których wykończenie trudno porównać do innych marek. Produkty tej marki to istna klasa premium.

torebki T-dress na Moliera2.com

Dbałość o detale zachwyca

Czarna torebka z piórami jest niewielkich rozmiarów. Natomiast będąc praktycznym workiem, jest w stanie pomieścić o wiele więcej przedmiotów niż klasyczny kuferek. Dodatkowo strusie pióra, odpowiednio rozmieszczone tworzą optyczną kulę, dzięki której wizualnie torebka wydaje się jeszcze większa, niż faktycznie jest. U nasady mocowania piór kryształy featcher splash błyszczą jak prawdziwe jupitery. W sztucznym świetle daje to niesamowity efekt, który zachwyci niejedną osobę. Pióra, mimo swej lekkości, są bardzo dobrze przymocowane do powierzchni materiału, co gwarantuje, że pozostaną na miejscu przez bardzo długi okres.

Sukienka, spodnie, szpilki, buty sportowe - torebki T-dress pasują do każdej stylizacji

Mogłoby się wydawać, że torebki T-dress z uwagi na dość elegancki design pasują wyłącznie do eleganckich stylizacji. Natomiast twórcy marki raczej abstrachują od takiego „wąskiego” myślenia. Mimo obecności piór czy błyszczących kamieni świetnie komponują się z mniej eleganckimi stylizacjami. To prawda! Torebki T-dress lubią błyszczeć, ale właśnie jest to świetna okazja do rozświetlenia szarej rzeczywistości i dodania teraźniejszości pozytywnej energii. Zwykła torebka może rozświetlić codzienną stylizację, w której zazwyczaj nie ma nic wyróżniającego się, ale np. torebka z kamieniami potrafi ożywić każdy strój. Szaro-bure ulice mogą stać się piękne i kolorowe. Zapewne takie założenie również mają projektanci T-dress.

Nietuzinkowa kobieta - nietuzinkowa torebka


Torebki T-dress idealnie wpasowują się w klimat przyjęcia czy eleganckiego bankietu. Generalnie sam wygląd torebki z kamieniami przywodzi dość oczywistą myśl o bardziej wizytowej okazji. T-dress tworzy również ubrania, gdzie bardzo często motywem przewodnim są pióra. Odzież owej marki tworzy spójną całość z dodatkami, co sprzyja stworzeniu wizerunku nietuzinkowej kobiety, która kocha błyszczeć.

Szalone lata 60' powróciły!

Może część z Was nie sięga pamięcią do tak odległych czasów, lecz warto przypomnieć, że były one naprawdę szalone! Imprezy w rytmie disco opiewały bardzo kolorowymi i błyszczącymi strojami. Stylizacje charakteryzował jeden wielki błysk, przepych i radość. Cekiny, błyszczące kamienie, pióra - to wszystko powróciło w rękach marki T-dress. Po wielu latach nieobecności danego nurtu w modzie nastąpił oczekiwany przełom. Niektórzy z Was dzięki temu mogą wsiąść do wehikułu czasu i powrócić do lat swojej młodości. Torebka z kamieniami to idealne odzwierciedlenie klimatu modowego tamtych czasów.